nápověda 1

31. ledna 2010 v 21:07 | Be4ut1-F37ul |  fish tank
Ahoj hrajete hru Fish Tank?Pokud ne vřele doporučuji je to na stráncehttp://www.ahry.cz/hrej-flash-hry-online/hry-pro-divky-slecny/470-fish-tank-aqvarko-s-rybami.htm anebo nahttp://www.superhry.cz/games/1049/ a já se to konečně naučila hrát!Tak tady je nápověda: Dole máte nabídku krmení a pod tím menku a tam je Your tanks a hned vedle toho 4 políčka to poslední je k páření,3.akvárko jsou riby k prodání,1. a 22. akvárko jsou vaše ryby já je používám takto:do druhého dám mláďata a do prvního dám ryby ze začátku.
Já se těď budu věnovat poslednímu akvárku. Nejdříve tam dejte jednu rybu ty ostatní nakrmte prohlédněte si je a pak vyberte rybu která je tý v tom posledním,alespoň trochu podobná (nebo můžete jít do buy supplies a tam na more a koupit si stejnou rybu).Pak se neděste protože se vám obě ryby dají do akvárka prvního a to protože jsou po páření.Já to udělala tak že jsem je dala pářit a až měli mláďata tak jsem je dala hnedko k prodeji(ryby k prodeji dáte tažením je na 3.akvárko pak dáte sell fish a čekáte než přijdou lidi) .
Tak teďka se budem věnovat třetímu akvárku. Tak vyberte nějaká mláďata (jak mít mláďata výše)nebo dospělé ryby které chcete prodat,ale neklikejte pouze tahněte na třetí akvárko pokud nechtěně odkliknete nevadí dejte akvárko do kterého jste ho tam nechtěně dali a tahněte snimi do třetího akvárka a dejte sell fish čekejte než přijdou lidi (trvá to docela dlouho) a čekejte až si je všechny vemou (berou si je sami).Další info přijde dýl. Nekopírujte toto je podle mích zkušeností !Ani nepište vlastními slovy jestli ano tak máte po blogu!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.